Telefon

0532 357 07 08

e-mail

info@aksyazilim.com

Adres

Sancaktepe / İstanbul

Hakkımızda

Akademi Kontrol Sistemleri;

ticari yazılımlar sektöründe 1993 yılından beri faaliyet gösteren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir kadroya sahip olan şirket, başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

2003 yılından itibaren partner firma olarak BAY-T Ticari Yazılımlarını tercih etmiştir. Kendi yazılım ekibiyle birlikte, BAY-T Ticari programlarının üzerinde masaüstü ve web tabanlı ürünler geliştirmiştir. Akademi Kontrol Sistemleri, Otomotiv Yan Sanayi başta olmak üzere B2B, B2C, E2C gibi ürünleriyle farklı sektörel beklentileri karşılayabilecek bir altyapı sunmaktadır. Ayrıca, Siparişe dayalı Üretim odaklı ürünlerle Mebran Kapak ve Optik Toptancılığı için “QR Barkod” ürününü de hizmet yelpazesine eklemiştir.

Firma, yeni projeler ve ürünlerle müşteri kitlesine hizmet vermeye devam edecektir. Başarı ve disiplinleri sebebiyle partnerleri olan BAY-T Yazılım tarafından İstanbul Bölgesi’nde BDM (Bayi Destek Merkezi) olarak hizmetlerine devam etmeleri uygun görülmüştür.

Akademi Kontrol Sistemleri’nin Satış ve Pazarlama Stratejileri:

Akademi Kontrol Sistemleri, Türkiye’de uluslararası standartlarda öncü bir yazılım firması olmayı hedeflemektedir. Yeni ve güncel yaklaşımlarıyla ticari yazılımlarda öncü bir rol oynamaktadır. Son teknolojiyi kullanarak ürettiği yazılımlarla kullanıcılarına yeni nesil çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Müşteri odaklı düşünme ve üretim anlayışıyla geliştirilen Bay.t Entegre yazılımları, güncel ihtiyaçlara cevap veren ve kullanıcıların günlük ticari işlemlerini tam olarak yansıtan bir çözüm sunmaktadır. Bu yazılımlar, kullanıcıların küresel düzeyde rekabet ortamında gereksinim duydukları verimlilik ve karar destek sistemlerini karşılamayı hedeflemektedir.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp