Akademi Kontrol Sistemlerinin kimdir ?

Akademi Kontrol Sistemleri 1993 Tarihinde n itibaren ticari yazılımlar sektöründe hizmet vermeye başlamış oldukça tecrübeli ekibe sahip bir kadrodur.

2003 tarihinden itibaren de partner firma olarak BAY-T Ticari yazılımlarını seçmiştir.

Kendi yazılım ekibi ile birlikte BAY-T Ticari programların üzerinde Hem Desktop hem de Web tabanlı ürünler geliştirmiştir.

B2B,B2C,E2C gibi Ürünleri ile Otomotiv Yan Sanayi başta olmak üzere farklı sektörel beklentileri karşılayabilecek alt yapıyı türkiye ye sunmuştur.

Ayrıca , Siparişe dayalı Üretim odaklı ürünlerle Mebran Kapak ve Optik Toptancılığı için “QR Barkod” ürününü de Hizmet Yelpazesini de katmıştır.

Yeni proje ve ürünlerle de müşteri kitlesine hizmet vermeye devam edecektir.

İşlerindeki Başarı ve disiplin sebebiyle Partner Firmamız Olan BAY-T Yazılım Tarafından Istanbul Bölgesinde BDM (Bayi Destek Merkezi) Olarak Hizmetlerimize devam etmemiz Uygun Görülmüştür.

20 Yıla yakın süredir. bilgi birikimi ve tecrübesiyle Akademi Kontrol Sistemleri , sektörel ihtiyaçları karşılamak üzere büyük ölçekli projelerde faydalı olmuştur.

Akademi Kontrol Sistemlerinin satış ve pazarlama stratejileri nelerdir ?

Türkiye'de uluslararası standartlarda, lider bir yazılım firması olmayı amaçlayan Akademi Kontrol Sistemleri, Ticari yazılımlarda yeni ve güncel yaklaşımıyla ve Son teknolojiyi kullanarak ürettiği yazılımlarla, kullanıcılarına Yeni Nesil Çözümler Üretmektir.

Müşteri odaklı düşünme ve üretim yaklaşımının sonucu olan Bay.t Entegre yazılımları ile güncel ihtiyaçlara cevap veren ve kullanıcıların günlük ticari işlemlerinin bire-bir yansıtıldığı yazılımlar oluşturmak ve bu yazılımlar ile küresel düzeyde rekabet ortamında kullanıcılarının sahip olması gereken tüm verimlilik ve karar/destek sistemi ihtiyaçlarını karşılamaktır.