İstanbul içi Bayilik Yapısı

1. Seviye İlk           “Entegre” veya “Entegre_Pro” Paket Satışında
2. Seviye İkinci      “Entegre” veya “Entegre_Pro” Paket Satışında
3. Seviye Üçüncü “Entegre” veya “Entegre_Pro” Paket Satışında , Eğitim Destek Bayilik Hakediş


Eğitim Destek Bayilik Kuralları

1. En az Bir Bay.t Eğitim Sertifikalı Personel Bulundurma
2. İlk Bayilik Özel Paketi Alımı
        Seçenek 1 : 6x150=900 Tl Entegre
        Seçenek 2 : 3x300=900 Tl EntegrePro

Bu Seçenekler “Bay.T ENTEGRE” veya “Bay.T ENTEGRE PRO” İçin Geçerlidir.


Eğitim Bedelleri

İlk İki Satışın Eğitim Bedelleri Alınmayacak Bu Bedeller Bayiye Bırakılacaktır.Daha Sonraki Satış/Satışlarda , Bayi Talep Ederse (Eğitim Bedeli Bizde Kalmak Şartı İle) Eğitimler Bizim Tarafımızdan Verilebilecektir.


BDM Tarafından Eğitim veya Satış Bayisine Verilecek Destekler

Ücretsiz Verilecek Destekler

Ücretli Verilecek Destekler

Bayilik Formu için Tıklayınız


Bdm Yazılım Destek Departmanı

BAY.t Yazılım Destek departmanı her türlü sorununuza yardımcı olmak, sizlere bilgi aktarmak ve sorunun çözümü kendisi ile ilgili değilse ilgili bölümlere aktarmak üzere yapılandırılmıştır.
Müşteri destek hatlarımız, çalışma saatleri içerisinde program hakkında her türlü sorunuza (risk taşıyan, uzmanlık gerektiren konular haricinde) yardımcı olacaktır.
E-posta ile firmamıza gelen soru ve isteklerinizi değerlendirerek cevaplayacak, web sayfamızda www.bay-t.com.tr istekleriniz hakkında maksimum bilgi olmasını sağlayacaktır
Sadece Eğitim bayilerimizin kullanım yetkisinde olan, İnternet üzerinden "Erişim" programımız ( bayidestek.exe ) ile bayiinin çözümlerinde uzaktan bilgisayarınızı kullanarak yardımcı olacaktır.
Yerinde destek verilmesi gereken konularda size en yakın BAY.t Eğitim Bayimizi yönlendirecektir.


Eğitim Bayilerimizin Desteği

Firmamızdan eğitim alarak yetkinlik belgesi olan bayilerimiz kullanıcılara iş yerlerinde eğitim ve destek vermektedirler. Bay.t Yazılım yurt çapında 500 cıvarı yetkin bayi ile her ilde kullanıcılarımıza en iyi Eğitim ve desteği vermektedir.

BAY.t Yazılım programları satış fiyatlarına eğitim ve destek hizmetleri dahil değildir. Bunun sebebi kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulan, istenen eğitim ve destek hizmetlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca istenen Eğitim ve Destek hizmetlerinin içeriği, süreleri, bulunulan il-ilçedeki yaşam koşulları hizmetlerin maliyetinde değişiklikler oluşturmaktadır. Alacağınız hizmetler konusunda Eğitim/Destek sözleşmesi yapmanızı öneririz.

bayt destek programı bayt destek programı

Bay.T Destek Programını indir

Bağlantı Noktası Adı : “Aks”
İnternet Adresi : “81.214.252.37:9910”

Ayarları “Sakla” Butonuna Basarak Kaydediniz sonra “Bağlantı Noktası” Ekranını Kapatınız.


Hizmet Bedelleri

Servis Bedeli
Tek Kullanıcı
90 ¨
Servis Bedeli
Çok Kullanıcı
120 ¨
Versiyon Güncelleme
Yol Dahil
70 ¨
Parametre Alma İşlemleri
Yol Dahil
60 ¨
Veri Transfer İşlemleri
Yol Dahil
120 ¨
Fatura Dizaynı
Tek Kullanıcı
110 ¨
Genel Rapor Tasarımları
Tek Kullanıcı
170 ¨
Yıl Sonu Devir işlemleri
Tek Kullanıcı
250 ¨
Özel Rapor Tasarımları
Tek Kullanıcı
içeriğe bağlı belirlenir

Servis Bedeli

Kullanıcının bilgisayarında sonradan oluşan ve programın çalışamamasını sağlayan donanım, yazılım, kullanıcı hataları, işletim sisteminde oluşabilen her türlü arızanın giderilmesini kapsar.

Versiyon Güncelleme

İnternetten güncelleme yapılmasının sakıncalı, riskli olduğu durumlarda, kullanıcının yeni versiyonlardan faydalanması içindir, diğer hizmetleri kapsamaz.

Parametre Alma İşlemleri

Bu işlemi yasal olmayan kullanımları engellemek amacıyla sadece BAY.t Eğitim bayi sertifikası olan firmalar tarafından yapılır.

Veri Transfer, Fatura ve Rapor Tasarımları

BAY.t programları hakkında uzmanlık gerektiren konular olduğu için Eğitim bayisinin kontrolunda, kullanıcının iş yerinde yapılmalıdır. Telefon desteği ile yaptırılması sakıncalıdır.

Fiyatlandırma ile İlgili Bilgiler

Yukarıdaki fiyatlara %18 KDV dahil değildir. Uzak Erişimle BDM Tarafından gerçekleştirilmesi durumunda bayi %30 tutarını BDM ‘ ye öder Bayi tarafından , bu işlemlerin Fiilen ( müşteride ) BDM Tarafından Yapılması İstenirse Tahsilatı BDM Yapar.Uzun mesafe, yol koşullarına göre fiyatlar değişebilir. BAY.t tarafından yeni bir liste çıkartıldığında eski fiyat listesi geçersiz hale gelir. Bay.t bu listede yer alan ürünlerin fiyat, özellik ve satış koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Program Fiyatlarında Eğitim Bedelinin Hesaplanması

Programın yüklenmesi, yeni versiyonlarının 1 yıl süre ile yenilenmesi, üç personelin aynı anda eğitim alması, programın liste satış fiyatının %20 bedelidir. Bu hizmeti Eğitim bayilerimizden mutlaka almanızı öneririz. Programın verimli kullanımı iyi bir eğitim-Destek işletmenize çok yarar sağlayacaktır.

Müşterinin İnternet Üzerinden Eğitim Satın Alma Kuralları.

( Eğitim Destek Bayileri Tarafından veya BDM’ler tarafından Verilebilen bir Hizmettir.)
Firmamız, kullandığınız programlarımızdan maksimum verim alabilmeniz amacıyla, bayilerimizden "internetten destek hizmeti" almanızı önermektedir. "İnternetten Destek Hizmeti" ile En HIZLI ve En EKONOMİK koşullarda yardım alabilirsiniz. Bay.t Yazılım programlarındaki "Yardım" bölümü içindeki "Bayt Destek" seçeneği kullanılarak, bayilerimizin iş yerindeki bilgisayara internetten bağlanıp, programlarımız hakkındaki soru ve sorunlarınıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Rapor tasarımları hariç önerilen hizmet bedelleri aşağıda belirtilmiştir;

1 Adet Yardım İsteği
Her yardım maksimum 3 sorun
60 ¨
5 Adet Yardım İsteği
Her yardım maksimum 3 sorun
225 ¨
10 Adet Yardım İsteği
Her yardım maksimum 3 sorun
380 ¨

Fiyatlandırma ile ilgili bilgiler

Yukarıdaki fiyatlara %18 KDV dahil değildir.
Yardım isteklerinde süre sınırı yoktur.
BAY.t tarafından yeni bir liste çıkartıldığında eski fiyat listesi geçersiz hale gelir. Bay.t bu listede yer alan ürünlerin fiyat, özellik ve satış koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir.
Bu Hizmetlerin Yerinde Verilmesi Durumunda fiyat x 1,5 Olarak Ücretlendirilir.