Akademi B2B web qr barkod

başlık Pazarlamada Departmanınız Kaç Personel var. Bizde, “Kaç Müşteri Gelmişse O kadar personel Var”

Akademi B2B WebB2B ile Gerçekte yapılan iki taraflı bir bilgi paylaşımıdır. Bu Paylaşım , tedarikçi olarak sizinle bayileriniz arasındadır , ticari ilişki ve sırlarınızı içerir. Teknolojik alt yapı ile pazarlama maliyetlerinde düşüş , Rekabette avantaj elde ettirecektir. Genel yanılgıları bir kenara bırakıp, rakiplerden önce hamle yapmanın ticari doğruluğu unutulmamalıdır.

Akademi yazılım Bay-T Ticari yazılım ile TAM entegrasyonu çalışır, siparişten faturalamaya kadar tüm süreci yönetebilir, finansal raporlamalara kadar ihtiyacınız olan her analize ulaşabilirsiniz. Bayi ile birlikte iş yapma maliyetlerinin düşürülmesini, iş süreci operasyonlarının (sipariş, sevkiyat, satış, fatura) hızlandırılmasını ve tüm veri akışlarının anlık entegre edilmesini sağlayan elektronik bir platformdur.

başlık Akademi B2B Web

Akademi B2B Web yazılımı bayilerinizin siparişlerini internet üzerinden verebilmelerini sağlar. Kendilerine özgü sisteme giriş bilgileri bulunur. Ürünlerde veya fiyatlardaki en küçük değişikliği aynı anda tüm sisteme yansıtabilir, bayinizin kullanacağı ıskonto tablosunu seçip, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Belirtilenlerden daha fazlasını Bay-T Ticari program entegrasyonu ile eş zamanlı elde edebileceksiniz.

başlık Bayi Yönetimi

akademi b2b bayi yönetimiAkademi B2B Web yazılımı ile bayilerinizin siparişlerini internet üzerinden verebilmeleri için gerekli tüm kolaylıklar sağlanmıştır. Kontrol için gerekli denetim alt yapısı da hazırlanmıştır.

başlık Sipariş Yönetimi

akademi b2b sipariş yönetimiAkademi B2B Web yazılımında bayilerinizin verdikleri siparişleri kontrol edebilir ve sipariş durumlarını güncelleyebilirsiniz. “Siparişiniz kargoya verildi.” statüsü ile bayilerinize e-posta yoluyla bilgi verebilirsiniz.

başlık Sevkiyat/Teslimat Yönetimi

akademi b2b web sevkiyat teslimat yönetimiAkademi B2B Web yazılımında bayilerinizin verdiği siparişler kargo aşamasına geldikten sonra, sipariş yönetim panelinizden gönderdiğiniz kargo firmasını ve kargo takip bilgisini sisteme girebilirsiniz. Girmiş olduğunuz kargo bilgilerini bayileriniz de kendi panellerinden görebilir, siparişlerinin kargo ve teslimat aşamasını takip edebilirler.

başlık Döviz Yönetimi

akademi b2b web döviz yönetimiAkademi B2B Web yazılımında Bay-T Ticari yazılımının gelişmiş kur yönetimi ile ürünlerinizin fiyatlarını farklı kurlarda girip ödeme sırasında TL’ye çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

başlık Kampanya Yönetimi

akademi b2b web kampanya yönetimiAkademi B2B Web Paketinde istediğiniz kadar kampanya veya fırsat ürünleri tanımlayabilir bu ürünlerin bayi tarafından fark edilebilmesi için farklı renklerde gösterebilirsiniz.

başlık Ürün Yönetimi

akademi b2b web ürün yönetimi Akademi B2B Web yazılımında ürünlerinize kategori atayabilir, fiyatlarını farklı döviz cinslerinde girebilirsiniz.

başlık Kategori/Marka Yönetimi

akademi b2b web kategori/marka yönetimiAkademi B2B Web yazılımı ile sınırsız sayıda kategori ve marka ekleyebilirsiniz.

başlık Sipariş Uyarı Yönetimi

akademi b2b desktop sipariş uyarı yönetimiAkademi B2B Desktop yazılımında istediğiniz kadar sevkiyat personeline sipariş uyarı pop-up ekranı vererek, gelen siparişlerin atlanmaması için tetikleyiciler kullanabilirsiniz.

B2B web fishrist ekranı B2B web sepete_ekle ekranı B2B web sepet ekranı B2B web ekstre ekranı B2B web giriş ekranı

başlıkTahsilat Yönetimi

Akademi B2B Web alt yapısı ile SanalPos entegrasyonu yapabilir , böylelikle tahsilatlarınızı da optimize edebilirsiniz.


AKADEMİ B2B
FİYAT YAPILANDIRMASI
ve
MODÜLLER
Entegre Pro Temel Paket
Banka
Çek/Senet
İrsaliye
Sipariş
Barkodlu Çalışma
Seri No - Garanti Takibi
Plasiye Takip
Firma Alışlarında K.K. Takibi
Muhasebe
Teklif
Dövizli Çalışma
Gruplu Stok
Özel Rapor
Erişim Yetkisi
Şube
ÖTV
Satın Alma
Renk & Beden
Üretim
Teknik Servis
Taksitli Satış
Sabit Kıymet
Bordro
Sabit Kıymet
İşletme Defteri
Müstahsil
Yazar Kasa
POS Kasa


Fiyat
300 ¨
300 ¨
700 ¨
700 ¨
700 ¨
700 ¨
400 ¨
1300 ¨
400 ¨
1200 ¨
350 ¨
2000 ¨
700 ¨
700 ¨
700 ¨
700 ¨
550 ¨
950 ¨
550 ¨
550 ¨
550 ¨
550 ¨
1150 ¨
B2B LITE
Paket
50 Bayi
1 kullanıcı

( 10.000 ¨)
B2B BASIC
Paket
150 Bayi
1 Server
2 Terminal

( 15.000 ¨)
B2B PRATIK
Paket
250 Bayi
1 Server
3 Terminal

( 20.000 ¨)
B2B STANDART
Paket
500 Bayi
1 Server
4 Terminal

( 25.000 ¨)
B2B ADVANCED
Paket 1000 Bayi
1 Server
5 Terminal

( 30.000 ¨)
B2B PRO
Paket
2500 Bayi
1 Server
7 Terminal

( 35.000 ¨)
B2B PRO PLUS
Paket
5000 Bayi
1 Server
8 Terminal

( 40.000 ¨)